Alanya Properties

English (United Kingdom)Nederlands - nl-NLDeutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Norsk bokmål (Norway)Svenska (Sverige)Finnish (Suomi)Danish(DK)Turkish (Turkiye)Arabic (العربية الموحدة)Russian (CIS)

Our Team Alanya Properties



  • Halil Gülseren
    Manager

    +90 532 300 5308

    Skype : alanyaproperties

    halil@alanyaproperties.com

    Halil Gülseren
    Manager



  • Mustafa Gülseren
    Manager

    +90 532 740 7091

    Skype : mglseren

    mustafa@alanyaproperties.com

    Mustafa Gülseren
    Manager



  • Vera Houthoofd
    Belgium Sales Manager

    +32 475 45 6440
    +90 536 835 0545

    Skype :
    houthoofd.vera

    vera@alanyaproperties.com

    Vera Houthoofd
    Belgium Sales Manager



  • Tatiana Gorodishcheva
    Russian Sales Manager

    +7 916 795 00554

    Skype : gorodishcheva

    tatiana@alanyaproperties.com

    Tatiana Gorodishcheva
    Russian Sales Manager



  • Evgenia Kuzu
    Marketing Executive

    +90 538 448 1067

    Skype :
    evgenia-alanyaproperties

    evgenia@alanyaproperties.com

    Evgenia Kuzu
    Marketing Executive



  • Bashirova Elmira
    Представительство
    в Казахстане. г. Астана.

    +7 701 611 8336

    Skype :
    elmira-alanyaproperties

    elmira@alanyaproperties.com

    Bashirova Elmira
    Представительство



  • Aleskerova Leyla
    Представительство
    в Казахстане. г. Астана.

    +7 701 611 8336

    Skype :
    leyla-alanyaproperties.com

    leila@alanyaproperties.com

    Aleskerova Leyla
    Представительство



  • Selami Kodal
    Accounting Manager

    +90 532 315 4186

    Skype :
    selami-alanyaproperties.com

    selami@alanyaproperties.com

    Selami Kodal
    Accounting Manager



  • Ramazan Karataş
    Complex Management

    +90 532 505 6207

    Skype :
    service-alanyaproperties

    service@alanyaproperties.com

    Ramazan Karataş
    Complex Management



  • Yasin Ekinci
    IT Manager

    +90 242 511 11 17

    Skype :
    alanyaproperties

    contact@alanyaproperties.com

    Yasin Ekinci
    IT Manager

 

Villor till salu i Turkiet

Egendom Snabbsökning

YOUAREHERE  : Home Om Oss Our Team
Alanya Properties Lägenheter till salu i Alanya Läge Contact Information
Om du letar efter en bra och hög kvalitet egendom i Turkiet, leta inte längre en till Alanya Properties. Vi erbjuder ett urval av lägenheter, villor och penthouses i Alanya i vår portfölj, som innehåller några fastigheter i Turkiet. Köpa lägenhet i Alanya? Eller hyra en lägenhet i Alanya?
Alanya är en av det främsta resmålen i Turkiet. Det är därför över 1.000.000 turister besöker Alanya varje år.
Merkez Mah,
Kocaosman Sok
Prestige Residence C Blok
Tosmur / Alanya
Turkiet
+90 (242) 511 11 17
+90 (532) 300 53 08

info@alanyaproperties.com
www.alanyaproperties.com
Property in Turkey, Property web design