Alanya Properties

English (United Kingdom)Nederlands - nl-NLDeutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Norsk bokmål (Norway)Svenska (Sverige)Finnish (Suomi)Danish(DK)Turkish (Turkiye)Arabic (العربية الموحدة)Russian (CIS)

Our Team Alanya Properties



  • Halil Gülseren
    Manager

    +90 532 300 5308

    Skype : alanyaproperties

    halil@alanyaproperties.com

    Halil Gülseren
    Manager



  • Mustafa Gülseren
    Manager

    +90 532 740 7091

    Skype : mglseren

    mustafa@alanyaproperties.com

    Mustafa Gülseren
    Manager



  • Vera Houthoofd
    Belgium Sales Manager

    +32 475 45 6440
    +90 536 835 0545

    Skype :
    houthoofd.vera

    vera@alanyaproperties.com

    Vera Houthoofd
    Belgium Sales Manager



  • Tatiana Gorodishcheva
    Russian Sales Manager

    +7 916 795 00554

    Skype : gorodishcheva

    tatiana@alanyaproperties.com

    Tatiana Gorodishcheva
    Russian Sales Manager



  • Evgenia Kuzu
    Marketing Executive

    +90 538 448 1067

    Skype :
    evgenia-alanyaproperties

    evgenia@alanyaproperties.com

    Evgenia Kuzu
    Marketing Executive



  • Bashirova Elmira
    Представительство
    в Казахстане. г. Астана.

    +7 701 611 8336

    Skype :
    elmira-alanyaproperties

    elmira@alanyaproperties.com

    Bashirova Elmira
    Представительство



  • Aleskerova Leyla
    Представительство
    в Казахстане. г. Астана.

    +7 701 611 8336

    Skype :
    leyla-alanyaproperties.com

    leila@alanyaproperties.com

    Aleskerova Leyla
    Представительство



  • Selami Kodal
    Accounting Manager

    +90 532 315 4186

    Skype :
    selami-alanyaproperties.com

    selami@alanyaproperties.com

    Selami Kodal
    Accounting Manager



  • Ramazan Karataş
    Complex Management

    +90 532 505 6207

    Skype :
    service-alanyaproperties

    service@alanyaproperties.com

    Ramazan Karataş
    Complex Management



  • Yasin Ekinci
    IT Manager

    +90 242 511 11 17

    Skype :
    alanyaproperties

    contact@alanyaproperties.com

    Yasin Ekinci
    IT Manager

 

Villa te koop in Turkije

Vastgoed te huur in Turkije

Vastgoed vinden

u bevindt zich hier  : Home Wie zijn wij Ons Team
Alanya Vastgoed Vastgoed, appartement,villa, 2e woning, investering, vakantiewoning, Turkije, Alanya, Side, Belek, Antalya Location Contact Informatie
Als u zoekt naar vastgoed in Turkije van hoge kwaliteit ? Zoekt u dan niet verder maar kijk eens rond op de website van Alanya Properties. Wij bieden u een selectie van  appartementen, villas en penthouses in Alanya uit onze portfolio met een grote verscheidenheid aan koop- en vakantiewoningen in Turkije. Zoekt u een vastgoed, appartement, villa, 2e woning, investering, Turkije, Alanya, Side, Belek, Antalya  Of wilt u een appartement,villa huren in Alanya?
Alanya.. is een van de top vakantiebestemmingen in Turkije. Daarom komen elk jaar.. meer dan 1,000,000 touristen naar Alanya.
Merkez Mah,
Kocaosman Sok
Prestige Residence C Blok
Tosmur / Alanya
Turkije
+90 (242) 511 11 17
+90 (532) 300 53 08

info@alanyaproperties.com
www.alanyaproperties.com

 

Property in Turkey, Property web design